Поради, які допоможуть зберегти здоров’я печінки

Newsyou

Від стану печінки залежить здоров’я інших органів і наше довголіття. При цьому сама печінка може хворіти безсимптомно. Відновлення печінки Печінка виконує величезну кількість функцій у нашому організмі. Від неї залежать обмінні процеси, вона виводить токсини, виробляє білки плазми, гормони та холестерин. А ще печінка відповідає за створення запасів вуглеводів, жирів, вітамінів та мінералів, синтезує жовч.. Від стану печінки залежить здоров’я інших органів і наше довголіття. При цьому сама печінка може хворіти безсимптомно. Відновлення печінки Печінка виконує величезну кількість функцій у нашому організмі. Від неї залежать обмінні процеси, вона виводить токсини, виробляє білки плазми, гормони та холестерин.

А ще печінка відповідає за створення запасів вуглеводів, жирів, вітамінів та мінералів, синтезує жовч. Тобто безпосередньо бере участь у травленні.

Щоб підтримати свою печінку, відмовтеся від алкоголю та куріння. Поступово скорочуйте кількість жирної та смаженої їжі. Намагайтеся приймати лікарські препарати рідше. Вони серйозне навантаження для печінки. Регулярно очищайте лімфу, влаштовуйте розвантажувальні дні.

Багато наших хвороб починаються через дефіцит вітамінів. І печінка не виняток. Регулярно заповнюйте дефіцити нутрієнтів. Це вітаміни групи В, антиоксиданти, вітаміни С, Д, Е, альфа-ліпоєва кислота, лецитин, омега-3.

З рослинних речовин можна додати в меню для здорової печінки червоний рис, розторопшу, артишок, м’яту, куркуму, фенхель.

З продуктів печінка особливо любить гарбуз, грейпфрут, ламінарію, броколі, курагу. При правильному харчуванні печінка відновлюється сама від 6 до 15 місяців.