Як дізнатися, що рівень холестерину підвищений

Newsyou

Деякі зміни з ногами, що виникає в грудині, біль або почуття втоми можуть бути попереджувальними ознаками того, що рівень холестерину в організмі підвищений, говорить лікар. Не весь холестерин шкідливий для здоров’я – небезпека виникає, коли в крові підвищується вміст так званого «поганого» холестерину ЛПНГ: саме його накопичення пов’язане з розвитком атеросклерозу, поганим кровообігом та схильністю. Деякі зміни з ногами, що виникає в грудині, біль або почуття втоми можуть бути попереджувальними ознаками того, що рівень холестерину в організмі підвищений, говорить лікар.

Не весь холестерин шкідливий для здоров’я – небезпека виникає, коли в крові підвищується вміст так званого «поганого» холестерину ЛПНГ: саме його накопичення пов’язане з розвитком атеросклерозу, поганим кровообігом та схильністю до інфаркту чи інсульту. Даний тип холестерину важливо тримати під контролем, особливо людям середнього віку та старше, – нагадала в інтерв’ю лікар Моніка Вассерманн.

Як правило, високий рівень холестерину не має специфічних симптомів, і для його виявлення необхідний аналіз крові. Але іноді тривожні ознаки надлишку холестерину в організмі все ж таки виявляються. Ось кілька попереджувальних сигналів, які повинні викликати у вас настороженість, оскільки вони можуть вказувати на проблему», – поділилася доктор Вассерманн.