Як прожити довше: знайдено 5 найбільш здорових харчових звичок

Newsyou

З віком ми робимо все можливе, щоб якнайдовше залишатися в хорошій фізичній формі. Хоча тримати під контролем все виходить не завжди, одну просту річ для довголіття зробити просто – налагодити раціон харчування. Згідно з недавнім науковим оглядом, опублікованим у журналі Cell, харчування відіграє ключову роль у тривалості життя. Вчені встановили, що дієта довгожителів відрізняється від. З віком ми робимо все можливе, щоб якнайдовше залишатися в хорошій фізичній формі. Хоча тримати під контролем все виходить не завжди, одну просту річ для довголіття зробити просто – налагодити раціон харчування. Згідно з недавнім науковим оглядом, опублікованим у журналі Cell, харчування відіграє ключову роль у тривалості життя.

Вчені встановили, що дієта довгожителів відрізняється від щоденної дієти більшості людей, допомагаючи уникнути хронічних захворювань та зберегти здоров’я у похилому віці. Дослідники виділили п’ять основних харчових звичок.

Споживати більше нерафінованих вуглеводів

У ході метааналізу даних про здоров’я кількох груп, що налічують 432179 учасників, було встановлено, що ризик смертності помітно збільшувався як при низькому споживанні вуглеводів (менше 40% енергії), так і при високому (більше 70% енергії). У той же час збалансована дієта із середнім та високим вживанням нерафінованих вуглеводів виявилася пов’язаною з підтриманням здорової ваги та збільшеною тривалістю життя.