Лікарі-неврологи перерахували ознаки інсульту спинного мозку

Жіночий світ

Медики попереджають: інсульт спинного мозку, відомий як ішемічний спінальний інсульт, небезпечний не менше, ніж інфаркт міокарда.

Розповідаючи про інсульт (інфаркт) спинного мозку, невролог Петро Труханов зауважив, що ця патологія є досить рідкісною.

“У людини виникає порушення кровообігу в артерії, що живить спинний мозок”, – пояснив лікар, що відбувається в цьому випадку.

Труханов та його співрозмовниця за інтерв’ю, лікар-невролог Олена Рівненська, перерахували ознаки інсульту спинного мозку: Різкий біль у спині.

Порушення рухових можливостей.

Параліч кінцівок.

Слабкість.

Затримка стільця та сечі.

Порушення руху діафрагми.

Відчуття печіння в м’язах рук та ніг.

Підвищена температура тіла. Рівненська додала, що за кілька місяців до виникнення ішемічного спінального інсульту людина може почати відчувати певні зміни у стані свого тіла.

«Провісниками можуть бути раптова кульгавість, відчуття «мурашок» вздовж хребців, легке оніміння в ногах, коли людина довго стоїть чи гуляє».

Дані ознаки, за словами фахівця, говорять про те, що кровообіг в артерії, пов’язаній зі спинним мозком, порушується пухлиною, що росте, або атеросклеротичною бляшкою, що збільшується в розмірах.