Чи безпечно давати малюкам м’ятну воду?

Наша мама
Високі дози м’ятної води можуть бути небезпечними для дитини, хоча матері вже давно дають м’ятну воду своїм немовлятам, щоб вгамувати розлад шлунка. Хитрість полягає в тому, щоб вводити воду тільки в надзвичайно низьких дозах і в розведеному вигляді, використовуючи як джерело м’яти цукерку, а не ефірну або чисту м’ятну олію.

Діти молодше 5 років стикаються з ризиком задихнутися від ментолу, що міститься в м’яті перцевій, якщо вони споживають високі дози. Олія м’яти перцевої також може бути небезпечною для немовлят і маленьких дітей, якщо наносити її безпосередньо на обличчя. Вживання ефірної олії м’яти перцевої, чистої перцевої м’яти або чистого ментолу може бути небезпечним навіть для дорослих. Чиста перцева м’ята може призвести до нерегулярного серцебиття, в той час як доза всього 1 ч. л. чистого ментолу може бути смертельною.

Водний засіб з м'ятою перцевої
Згідно з американськими дослідженнями, дуже невелика кількість м’ятної води, наприклад, одна-дві краплі, безпечна для вживання немовлятами. У дослідженні було зазначено, що вода з м’ятою перцевою має антибактеріальні властивості, які забезпечують заспокійливу дію, що може заспокоїти розлад шлунка дитини.

Інші засоби для лікування шлунка
Часта відрижка дитини може допомогти заспокоїти біль, викликану накопиченим газом у шлунку дитини. Природні засоби включають різні положення тіла. Зігніть ніжки дитини до живота, коли вона лежить на спині, і рухайте ніжками, схожі з їздою на велосипеді. Тепла ванна може допомогти, а також підкласти пляшку теплої води їй під живіт, коли вона лежить у вас на колінах, а ви розтираєте її спину.