У Хмельницькому кожна школа тепер оснащена смартбордами

В Копистинському НВК презентували педагогам "розумну дошку" для навчання, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу міської ради

За словами міського голови Олександра Симчишина, це не якась дивина, а цілком необхідна річ у сучасному освітньому процесі. 3d-візуалізація, інтерактивні завдання, відео, електронні підручники, електронні зошити. Загалом понад 100 різних інструментів, понад 1100 3D анімацій і інструментів, ігри, тести, досліди, сотні тисяч ілюстрацій. Можливість для вчителів робити власні теми, завдання, унікальні уроки, робити відео і т.д.

"Обладнання, що цікаве і першокласникам, і випускникам. Обладнання, яке робить навчальний процес і для вчителів, і для учнів сучасним. За час канікул вчителі й самі будуть вчитися користуватися дошкою, а вже з початку нового навчального року будуть використовувати їх на уроках. Загалом придбали 44 смартборди. Витратили на них з казни 5,3 млн грн. Таку техніку придбали в кожну школу. Завдання на майбутнє - по кілька смартбордів у кожен навчальний заклад", - каже міський голова Олександр Симчишин.

Нагадаємо, Хмельниччина стала однією з пілотних областей, яка широко обговорює проблему булінгу серед підростаючого покоління.