На Хмельниччині на одну вакансію претендує 7 безробітних, - Центр зайнятості

З початку року 3 188 роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби відомства.

У січні-травні 2021 року в базі даних налічувалось 14,6 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 7290 грн.

Майже 63% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери сільськогосподарського, лісового господарства, рибного господарства, торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту.

Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, спеціалісти державної служби, та середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, укладальники-пакувальники, вантажники та інші.

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 57,1% вакансій було укомплектовано. Станом на 1 червня 2021 року актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

У січні-травні 2021 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 45,2 тис. громадян, з яких 28,6 тис. мали статус безробітного.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  9,2 тис. осіб, в тому числі 6,8 тис. зареєстрованих безробітних. Крім того, 1,7 тис. осіб залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.