Похвалився обручками й залишився без прикрас: Товариш, що поцупив золото 200 год працюватиме на громаду

Прикрий інцидент з обручками привів товаришів до суду, передає Depo.Хмельницький з посиланням на апеляційний суд.

Під час гостин у товариша обвинувачений розповів, що хоче одружитися. Той похвалився своїми обручками, які вони з дружиною купили. Показавши, поклав їх назад до скляної стопки у дитячій стінці. Згодом, залишившись наодинці, гість сховав обручки до кишені. Цього ж дня здав їх у ломбард за 7500 гривень.

Шепетівський міськрайонний суд визнав 32-річного жителя с. Пліщин Шепетівського району винуватим у крадіжці (ч. 1 ст. 185 КК України) та призначив йому покарання у виді 200 годин громадських робіт.

За вироком, 3 січня цього року чоловік під час гостини у товариша в Шепетівці вкрав у того золоті обручки загальною вартістю 7966 грн 75 коп.

У судовому засіданні він пояснив, що прийшов у гості на запрошення товариша. Під час спілкування за пивом розповів тому, що хоче одружитися. Господар похвалився своїми обручками, які вони з дружиною купили, та поклав їх назад до скляної стопки у дитячій стінці. Коли ж він вийшов, обвинувачений сховав обручки до кишені. Цього ж дня здав їх у ломбард за 7500 гривень. Сказав, що визнає вину і щиро кається, попросив вибачення у потерпілого.

Потерпілий заявив, що крадієві не пробачив, оскільки той досі не відшкодував заподіяні збитки. Розповів, що крадіжку виявив через кілька днів після візиту обвинуваченого. Одразу подзвонив йому, той зізнався. Спочатку обіцяв повернути обручки, а згодом – відшкодувати їх вартість. Проте обіцянки не виконав. Потерпілий звернувся до поліції. У визначенні йому міри покарання поклався на розсуд суду.

Нагадаємо, суд -хмельничанин за незаконну зброю та спробу підкупу потрапив на лаву підсудних (ФОТО).