Місцеві громади Хмельниччини отримали понад 3 мільярди гривень на розвиток

До місцевих бюджетів надійшло 3,2 мільярда гривень податкових надходжень протягом 5 місяців, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ДПС.

Протягом п’яти місяців 2021 року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 3,2 мільярда гривень податкових надходжень. Загальна сума отриманих територіальними громадами податків та зборів порівняно з відповідним періодом минулого року більша на півмільярда гривень, - повідомили у Головному управлінні ДПС в області.

Примітно, що розписи бюджетних призначень, затверджених місцевими радами, виконано на 109,2 %. Таким чином, додаткові надходження до скарбниць громад в абсолютній сумі склали майже 268 мільйонів гривень.

"Майже дві третіх доходів громад Хмельниччини формуються за рахунок податку на доходи фізичних осіб. Саме завдяки задекларованій праці жителів області сума сплаченого ПДФО досягла рівня у 2,2 мільярда гривень, що на 406 мільйонів гривень перевищує результат аналогічного періоду минулого року або на 122,5 відсотка", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, держбюджет отримав з Хмельниччини 860 млн ПДВ.