У Калинівці замість дошки пошани встановлять стіну пам’яті полеглим бійцям АТО/ООС (Фото)

У Калинівці демонтували дошку пошани, а на її місці облаштують стіну пам'яті полеглих героїв російсько-української війни. Дизайн нової конструкції, яку змонтують в центрі міста, розробила школярка.   

Про це повідомляють у Калинівській громаді.

"У березні минулого року члени нашої громадської організації ухвалили рішення встановити у Калинівці стіну пам’яті полеглих героїв, — каже голова громадської організації "Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України" Сергій ГоворухаМи звернулися з проханням до міської ради виділити нам місце для встановлення  стіни і нам запропонували територію, де знаходилася районна дошка пошани. А потім ми оголосили творчий конкурс дитячих малюнків «Стіна пам’яті», у якому взяли участь 39 школярів. Перемогу здобув малюнок учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 міста Калинівки Дар’ї Калини".

Стіна пам'яті складатиметься із двох стел. На одній зобразять малюнок переможниці конкурсу, а на другій встановлять світлодіодний екран, на якому транслюватиметься інформація про загиблих захисників з Калинівщини, та викарбують вірш Кіндрата Кореня.

Вартість робіт складає 195 715 гривень.

Читайте також: Герої не вмирають. Повний список вінничан, що загинули у зоні АТО (Оновлюється)