У Хмельницькому підвели підсумки роботи ЖКГ: кошти освоєно майже на 100%

На розширеному засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради констатували, що опалювальний сезон, що минув, пройшов досить успішно, без суттєвих недоліків і нарікань з боку хмельничан.

З інформацією про підсумки роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2020-2021 років виступив заступник міського голови - директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок.

Зокрема зазначив, що одним з показників ефективності є відсоток освоєних коштів, тобто виконаної роботи.

«Вважаю, ми впорались з освоєнням коштів, передбачених на капітальний і поточний ремонт як вулично-дорожньої мережі, електромереж, так і будинків (98,4 %), майже на 100 %. Залишилися тільки ті кошти, які були в межах економії. Всі роботи, які були заплановані, виконані у повному обсязі», - зазначив Василь Новачок.

Міський голова Олександр Симчишин зауважив, що загалом по управляючих муніципальних компаніях ситуація нормальна. Йде активна підготовка до наступного опалювального сезону.

Водночас великою залишається у місті заборгованість населення перед комунальними теплопостачальними підприємствами «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі». Наразі вона становить понад 130 млн грн.