На Хмельниччині доплату за роботу із хворими на COVID-19 не отримали у 10 медзакладах

На Хмельниччині доплату за роботу із хворими на COVID-19 не отримали у 10 медзакладах повідомив Суспільному директор департаменту Олександр Завроцький.

Зокрема, працівники Славутської міської лікарні недотримують її з квітня. 10 червня вони утворили страйковий комітет, адже готові вийти на акцію протесту.

За словами директора Славутської міської лікарні Леоніда Радзивілюка, договір із Національною службою здоров’я України на доплати за роботу із хворими на COVID-19 – укладений. Та гроші на рахунок мед закладу не надійшли.

"Крім того всього, що ми пролікували майже 300 людей, то ще мобільний шпиталь стояв, який був нав’язаний нам, тому, що потреби якоїсь такої не було, але нас попросили – поставте. І ми пішли на зустріч. Нам пообіцяли коефіцієнт, нічого не дали і три з половиною мільйони, які нарахували за квітень місяць працівникам, а це майже 200 працівників, то сьогодні зависло в повітрі, вони не виплачені”, - пояснює директор.

Міський голова Славути Василь Сидор каже, вчора до міста приїжджав виконуючий обов’язки керівника НСЗУ.

“Він сказав: що дійсно ці кошти повинні були бути оплачені, ми будемо звертатися, до кабінету Міністрів, доповідати президенту України, щоби були перерозподілені ці кошти, і працівники отримали.. Ми надіємося на юридичне закономірне розв'язання цього питання”, - додає міський голова.

“Планується десь протягом двох, трьох тижнів, має бути прийнята відповідна постанова урядом і ці заклади, які працювали в червоній зоні, звичайно, які пролікували значну кількість хворих, вони отримають доплату за надані послуги”, - прокоментували ситуацію в обласному департаменті охорони здоров’я.