На Хмельниччині з початку року працевлаштували майже 200 осіб у сфері легкої промисловості

В області функціонують понад 400 підприємств, що виготовляють різні види текстильного і трикотажного одягу, взуття, домашній текстиль, інші вироби, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

Активна співпраця підприємств із Хмельницькою обласною службою зайнятості сприяє укомплектуванню вільних робочих місць. Так протягом січня-травня 2021 року 178 безробітних були працевлаштовані на підприємства легкої промисловості.

"Сьогодні обласна служба зайнятості пропонує безробітним більше 130 вакансій в цій галузі. Роботодавці шукають працівників для пошиття одягу, кравців, закрійників, в’язальників, ткачів, складальників верху взуття та інших. Окрім того, ми пропонуємо безробітним пройти професійне навчання за затребуваними професіями у легкій промисловості, в т.ч. шляхом стажування безпосередньо на підприємствах області. Цьогоріч такою можливістю скористалася 51 особа. Навчання здійснювалось за професіями: швачка, кравець, закрійник, модельєр-конструктор, оператор швацького устаткування, технолог", - інформує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Нагадаємо, майже кожен третій неповносправний безробітній отримав роботу на Хмельниччині.