У Шепетівці ще дві школярки пожертвували довгим волоссям, аби врятувати Валерію Решетарчук

Щойно маленька шепетівчанка Уляна Громова пожертвувала 40 см свого білосніжного волосся для порятунку 10-річної Валерії, у місті виявили бажання віддати свою косу ще й інші школярки.

Учениця 7 класу НВК №3 Даринка Бенещук мала волосся по пояс, але без жалю і з величезним бажанням допомогти без роздумів віддала його. Дівчинка зараз має стильну зачіску каре. — Поговоривши з мамою Даринки — Оленою, я дізналася, що її дочка хоче долучитися і допомогти зібрати кошти на лікування Валерії. Надавши їй контакти перукаря, вже за 3 години отримала фото Даринки з новою зачіскою. Отримані кошти — 1809,05 грн вже на рахунку мами Влерії. Варто додати, що на цьому Даринка не зупинилася, адже вона долучилася до проведення заходів благодійної ятки на День міста — буде займатися аквагримом, а ще насть мило ручної роботи для реалізації, щоб ще більше допомогти Валерії Решетарчук! Вже сьогодні, 11 червня, однокласниця Валерії — Ірина Хилюк, учениця 6 класу школи-гімназії, також наважилася віддати своє волосся на благодійність. Довгі, гарні та густі пасма відрізала перукар, а сім’я дівчинки вже перерахувала всі кошти, а це 4321,61 гривень на рахунок мами Валерії. Волосся їй зовсім не шкода. Життя, як каже дівчинка, — єдине, що дійсно має цінність! Ірина Хилюк, пам’ятає як вони з Валерією гралися на перервах, як сміялися з жартів однокласників! Вона дуже сумує за Валерією і хоче допомогти їй вилікуватися від страшної хвороби, яка знову повернулася. Ірина Хилюк передає привіт для своєї однокласниці і з нетерпінням чекає її в рідній школі. — Я щиро захоплююсь вчинком дівчинки! Батькам величезна подяка за таку доньку! Закликаю і благаю всіх долучитися до збору коштів на лікування Валерії Решетарчук, — зазначила для День за днем одна з організаторок благодійних заходів Ірина Александрук.

Нагадаємо, що у суботу, 12 червня, під час суботнього базару на проспекті Миру, в районі супермаркетів «Наш край» та «Монетка» волонтери виставлять ятку, де відбудеться розпродаж вживаних дитячих самокатів, велосипедів, візочків, одягу та інших речей. Виручені кошти також передадуть сім’ї дівчинки Валерії. Наступного дня, 13 червня, під час урочистостей з нагоди Дня міста Шепетівки, на території ярмаркового містечка волонтери продаватимуть смаколики, прикраси ручної роботи та організують розваги в рамках благодійної акції для порятунку Валерії.

Нагадаємо, що Валерії Решетарчук терміново потрібна трансплантація кісткового мозку. Це — дороговартісна операція (180 тис. євро, яка планується в Німеччині). У сім’ї скрутне матеріальне становище: мама виховує двох доньок одна. Адже тато помер два роки тому теж від онкології.

Кошти потрібно зібрати за два місяці.