Селищна рада з Хмельниччини потрапила в ТОП-5 від «Prozorro»

Електронна система «Prozorro» визначила п`ятірку науспішніших закупівель держзамовників, договір за якими був укладений у травні 2021 року. До переможців потрапила й селищна рада з Хмельницької області.

За даними пресслужби [1] держпідприємства, переможців визначали за поєднанням низки критеріїв: велика кількість учасників на торгах, їхня запекла конкуренція на аукціоні та висока економія коштів платників податків.

У ТОП від «Prozorro» увійшла Меджибізька селищна рада,  яка купувала спортивний інвентар для шкіл та садочків. Йдеться про гімнастичні мати та лавки, спортивні килимки, дитячі гантелі, обручі на загальну суму 80 000 гривень.

«І хоча це спрощена закупівля, яка може відбутися навіть з одним учасником, подались на неї аж 15 компаній та підприємців. Результат — договір на 42 550 гривень. Тобто майже 50% економії без аномально низької ціни», - інформують у «Prozorro».

Крім Меджибізької селищної ради, «чемпіонами» серед держзамовників стали ДП «Антонов», комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, квартирно-експлуатаційний відділ Харкова, військова частина в Київській області.

[1] https://prozorro.gov.ua/news/u-prozorro-vidznachyly-p%E2%80%99yat-naykrashchyh-zakupivel-travnya