Замість Клименка – Онищук. В обласного науково-методичного центру культури і мистецтва буде новий керівник

Конкурсна комісія 19 липня провела співбесіду з єдиним претендентом на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Майєю Онищук. Остання нині працює викладачем Хмельницького музичного коледжу імені В.І. Заремби та є артисткою оркестру академічного ансамблю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії.

Про це повідомляє пресслужба облради.

Члени комісії заслухали її проект програми розвитку комунального закладу культури на один та п’ять років.

За результатами голосування членів комісії переможцем конкурсу стала Майя Онищук. За неї проголосувало вісім (одноголосно) членів конкурсної комісії.

Відповідно до Закону України “Про культуру”, кандидатуру переможниці буде надано голові обласної ради для подальшого укладення контракту.

Раніше пані Онищук брала активну участь у політичному житті області. На місцевих виборах-2015 року балотувалася до Хмельницької міської і обласної рад від Аграрної партії, але не пройшла.

На позачергових парламентських виборах 2019 року пробувала свої сили у 187 окрузі, але програла.

На місцевих виборах-2020 Онищук знову кандидувалася у депутати Хмельницької міської і обласної рад від партії "За майбутнє". Однак безуспішно.

Як писав НГП, наприкінці березня голова облради Віолета Лабазюк заявила, що керівник Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтв Андрій Клименко повинен відповідати за нестачу майна громади на суму 900 тис. грн. За фактом розкрадання майна правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Санкція статті передбачає до 5 років позбавленням волі.