Володарка «Подільського Оскару» очолить Хмельницький обласний центр культури і мистецтва

Вчора, 19 липня, за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Конкурсна комісія провела співбесіди з єдиним претендентом на посаду — Майєю Онищук, яка зараз працює викладачем Хмельницького музичного коледжу імені В. І. Заремби та є артисткою оркестру академічного ансамблю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії. Члени комісії заслухали її проєкт програми розвитку даного комунального закладу культури на один та п’ять років.

За результатами голосування членів комісії, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва стала Майя Онищук. За неї проголосувало вісім (одноголосно) членів конкурсної комісії.

Відповідно до Закону України «Про культуру» кандидатуру Майї Іванівни буде надано голові Хмельницької обласної ради для подальшого укладення контракту. Довідково

Майя Онищук — Заслужена артистка України

Артистка оркестру Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», солістка-інтрументалістка.

Народилася 1 травня 1977 року.

Закінчила Хмельницьке музичне училище імені В. Заремби.

Закінчила Донецьку державну консерваторію імені С. С. Прокоф’єва (2001 рік)

З 1999 року працює у Хмельницькій обласній філармонії.

Майя Онищук — скрипалька нового покоління, її енергія та емоційність приваблює все більше і більше прихильників, а яскравий темперамент піднімає слухачів на ноги і змушує аплодувати стоячи.

Майя Онищук — не тільки скрипалька, але і телеведуча, волонтер, володар «Подільського Оскару», ввійшла в топ-25 «Успішних жінок Хмельниччини» у 2014 та 2015 роках, представляла дні України в Золотій королівській залі Сенату у Парижі.

Нагороджена Грамотою Міністерства культури і туризму України (2006), неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами і відзнаками місцевих органів влади.

В репертуарі скрипальки сучасні жанри: фольк, поп, рок-музика, найяскравіші хіти сучасних композиторів.