На Ізяславщині лісівники спільно з рятувальниками і полісменами провели перевірки

Лісівники ДП «Ізяславський лісгосп» тісно співпрацюють з рятувальниками та поліцією, щодо попередження пожеж в екосистемах і систематично проводять рейдові перевірки у лісових масивах. Під час спільних рейдових перевірок, які активно проводяться у кожному лісництві, рятувальники, правоохоронці та лісівники закликають громадян берегти ліс від вогню. Представники цих відомств наполягають, що тільки за умови відповідального ставлення до пожежної безпеки кожного громадянина можна запобігти значної шкоди, якої завдають лісові пожежі. Учасники рейдів щораз нагадують громадянам, як необхідно поводитись, аби не допустити пожежі у лісі. Лісівники пояснили відпочивальникам, що на початковій стадії пожежу в лісі можливо загасити самостійно.

«Якщо стали свідком великої пожежі, необхідно одразу повідомляти про неї за номером «101». Працівники лісгоспу при цьому наголосили, що розкладати вогнище дозволяється лише в рекреаційних зонах. Але місце необхідно ретельно розчистити від сухої рослинності, а залишаючи ліс — залити попелище водою та переконатися, що воно повністю згасло», — зазначають у лісгоспі.

Як наголошують правоохоронці, знищення або пошкодження лісових масивів або зелених насаджень карається за законом.

Під час перевірок рейдові бригади роздали громадянам листівки з основними порадами та закликали берегти ліс від вогню. Такі рейдові перевірки триватимуть і в подальшому.

Пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп»