Від Шепетівки до Кам’янки вирубують порослі на узбіччі та розбирають старі дорожні знаки

Днями розпочалися підготовчі роботи до поточного середнього ремонту ділянки автошляху національного значення Н-25 Городище — Рівне — Старокостянтинів. Мова йде про дорогу від міста Шепетівки до села Кам’янки.

Наразі на відрізку км 243+610 — км 247+260, від виїзду з Шепетівки до Кам’янки розпочато вирубку порослі та розбирання старих дорожніх знаків. На зазначеній ділянці запланований новий конструктив дорожнього полотна. Він складатиметься із дренажного шару з щебеневого матеріалу фракції 20–70 мм, товщиною не менше 30 см, основи з щебенево-піщаної суміші С-5 загальною товщиною 30 см, вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші крупнозернистої, щільної, типу А1, непереривчастої гранулометрії, марки І, товщиною не менше 10 см та верхного шару зі щебенево мастикового асфальтобетону товщиною 5 см. «Також відремонтуємо водопропускні труби, влаштуємо нове асфальтобетонне покриття на з’їздах та примиканнях, облаштуємо зупинки громадського транспорту з тротуарами та новими автопавільйонами. Нанесемо нову дорожню розмітку холодним пластиком та встановимо нові дорожні знаки», — повідомляють в Службі автомобільних доріг Хмельницької області. На замовлення САД роботи виконує ТОВ «СТЛ+М».

Водночас у службі звертають увагу учасників дорожнього руху на те, що на час проведення ремонтних робіт на ділянках автодороги Н-25, рух автомобілів може бути точково ускладнено:

«Тож просимо вас бути уважними, дотримуватись швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт»!