Вперше на вулицях Хмельницького починає працювати інспекція з паркування: Що потрібно знати водіям (ФОТО)

Кілька місяців тому у онлайн опитуванні більше 57% хмельничан підтримали ідею притягнення до адміністративної відповідальності порушників правил паркування, передає Depo.Хмельницький з посиланням на допис у Фейсбуці заступника міського голови Миколи Ваврищука.

За його словами, сьогодні, 20 липня, розпочинають роботу інспектори, обрані на конкурсі. Зовсім скоро планують збільшувати їх кількість.

Процес виявлення порушення:

- фотофіксація, залишення повідомлення на лобовому склі автомобіля, направлення постанови за місцем реєстрації транспортного засобу;

- для фіксації порушення присутність водія не є обов'язковою;

- порушник зможе побачити фото порушення та сплатити штраф, скануючи QR код на повідомленні. Сплата штрафу можлива також через банк;

- при оплаті штрафу протягом 10 днів є можливість сплатити лише 50%, а от при несплаті - виконавча служба стягуватиме вдвічі більше.

Розпочинають інспектори з паркування роботу з центральних вулиць, адже саме тут найбільше проблем. Часто порушники блокують рух громадського транспорту. Наступний етап - включення в процес роботи автоевакуаторів.

До 1 вересня інспекція проводитиме профілактичну роботу серед водіїв, залишаючи порушникам лише попередження.

Нагадаємо, у Хмельницькому паркування на місці для інвалідів обійшлося водієві у 1020 гривень.