Хмельничани призери основних змагань з маунтенбайку

Саме там проводився чемпіонат України з олімпійського крос-кантрі та крос-кантрі елімінаторі. В них взяли участь найсильніші спортсмени країни. Приємно, що серед них було і 10 хмельницьких спортсменів, які достойно захищали спортивну честь області, повідомляють на сайті Хмельницької ОДА. Найважливішою гонкою змагань була крос-кантрі. Для її проведення було прокладено складне коло, довжиною в 4 кілометри, що передбачало майже усі можливі елементи МТБ-трас.

Першими стартували жінки та юніорки. Тут хмельницькі спортсменки здобули призові місця. Серед жінок «бронзову» медаль отримала Ірина Слободян, серед юніорок – « срібло» у Наталії Сафронюк Серед чоловіків змагання були ще складнішими і напруженішими. Та все ж хмельничанину Дмитру Тітаренку вдалося піднятися на другу сходинку п’єдесталу пошани. У молодших вікових групах гарні результати показали Марія Кушко та Валерія Оксанюк.

У змаганнях з крос-кантрі елімінатора хмельничани показали також непогані результати. Марія Кушко була четвертою серед молодших дівчат, а Ірина Слободян фінішувала 5 у категорії ” жінки”.