Засіяв кукурудзу на сіножаті: на Хмельниччині з товариством розірвали договір оренди 32 га землі

За результатами розгляду позову Летичівської окружної прокуратури господарським судом Хмельницької області розірвано договір про використання сільськогосподарським товариством 32 га землі, розташованої на території Летичівської селищної тергромади.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

За повідомленням прокуратури, судом було встановлено, що земельна ділянка площею 32 га та вартістю понад два мільйона гривень була надана сільськогосподарському товариству для сінокосіння наприкінці 2018 року Летичівською райдержадміністрацією. Згодом, проведеною головним управлінням Держгеокадастру в області перевіркою додержання земельного законодавства, було виявлено, що земля розорана та засіяна кукурудзою.

«Це порушує встановлені законодавством та договором вимоги її використання, а тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом. Нецільове використання земельної ділянки підлягає припиненню», - зазначили в прокуратурі Хмельницької області.

Читайте також Жоден з притулків не забере конфіскованих судом хмельницьких ведмедів Керівника хмельницького комунального підприємства підозрюють у привласнені грошей Нацкомісія у сфері енергетики оштрафувала "Хмельницькобленерго"