Старосинявська громада отримала у власність безхазяйне майно

Старосинявський районний суд передав у комунальну власність Старосинявської селищної ради безхазяйне нерухоме майно – житловий будинок загальною площею 91,4 кв. м з господарськими будівлями й спорудами, що знаходиться в с. Харківці Старосинявської ОТГ, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ХАС.

Як уточнили в пресслужбі суду, з відповідною заявою до суду звернувся керівник Летичівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Старосинявської селищної ради. Він пояснив, що селищна рада розпочала процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна, яке знаходиться на її території.

Комісія обстежила, у тому числі житловий будинок в с. Харківці Старосинявської ОТГ та встановила, що його приміщення – в задовільному стані, але власник невідомий. Рішенням виконавчого комітету селищної ради цей будинок визнано безхазяйним. Про взяття його на облік безхазяйного нерухомого майна оголосили в районній газеті, однак за рік пошук власника не дав результатів. Тому заявник просив передати безхазяйний будинок у власність територіальної громади.

Старосинявська селищна рада повідомила, що не заперечує проти звернення Летичівської окружної прокуратури до суду в її інтересах, зазначивши, що з питань належності їм будинку до селищної ради ніхто не звертався.

Рішення ще не набрало законної сили та може бути оскаржене до апеляційного суду.