Неповнолітню хмельничанку, що зникла з дому, знайшли в гостях у знайомого

Правоохоронці встановили місце перебування неповнолітньої дівчини з Хмельницького, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Сектор ювенальної превенції Хмельницького РУП ГУНП.

Як повідомили правоохоронці, до поліції звернулася матір дівчинки, яка втратила з нею будь-який зв’язок ще два дні тому. Після отриманого повідомлення про зникнення малолітньої дівчини, поліцейські відразу розпочали встановлення кола спілкування дівчини та перевіряли місця її ймовірного перебування.

Вже за годину копи довідалися, що дівчина може перебували в помешканні знайомого місцевого жителя. Під час перевірки інформація підтвердилася. Виявилося, що дівчина насправді провела там певний час. За цей період вона не постраждала від вчинення щодо неї правопорушень.

Після того, як неповнолітню розшукали, правоохоронці провели з нею та її батьками профілактичні бесіди.

Ювенали повідомили, що враховуючи обставини, наразі вирішується питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей". З родиною працюють поліцейські та соціальні служби аби унеможливити подібні випадки у майбутньому.

Нагадаємо, інспектори Держпраці виявили неоформлених неповнолітніх працівників під час перевірки готельно-ресторанних комплексів на Хмельниччині.