Комунальні землі у Хмельницькому районі неправомірно передали у приватну власність

У власність Хмельницької міської територіальної громади повернули 6 га землі вартістю більше 2 млн грн, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу облпрокуратури.

Як зазначено, для повернення земель органами прокуратури докладено чимало зусиль та проведено кропітку роботу. Спочатку за позовами прокуратури у 2019 році скасовано неправомірні рішення ГУ Держгеокадастру в області, якими у приватну власність трьох громадян для ведення особистого селянського господарства передано ділянки, розташовані на території Копистинської селищної ради Хмельницького району.

Оскільки частини цих ділянок належали до комунальної власності Хмельницької міської ради, розпорядитись ними могла лише вона. Намагаючись уникнути повернення землі законному власнику, відповідачі продали її іншій особі, а тому окружна прокуратура заявила позови про витребування цих ділянок ще до неї.

Відповідно до рішень Хмельницького міськрайонного суду ділянки вартістю понад 2 млн грн підлягають передачі у власність громади.