Експосадовець з Шепетівки «засвітив» посвідчення журналіста та запустив челендж

Колишній заступник міського голови Шепетівки Артур Мовсісян запустив фейсбучний челендж, опублікувавши на своїй сторінці світлини з посвідчень спеціального кореспондента одного з періодичних видань та депутата Шепетівської районної ради.

У дописі Артур Мовсісян запропонував назвати челендж «Посвідчення від громади для громадян» та написав звернення (подаємо мовою оригіналу):

«Шановні колеги депутати та чиновники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, сільські, міські, обласні, верховної ради та наш шановний гарант конституції Президент Україна Володимир Зеленський, шановні незалежні журналісти засобих масових інформацій, приставники органів державної влади та інші громадянські приставники!

У молоді кажуть так, ну, що проведемо челендж на всю Європейську Україну і покажемо приклад Євпропейності та незалежності!

Викладаю свої посвідчення надані народом України для розвитку та захисту свободи слова їх самих!»

[1]

Щоправда, в коментарях більшість його дописувачів зауважують, що так і не зрозуміли суті цього челенджу.

Зазначимо, Артур Мовсісян звільнився з посади заступника міського голови Шепетівки у серпні, незадовго до засідання сесії міської ради, на якому він разом з іншими заступниками мав звітувати перед громадою. Цю посаду 31-річний експосадовець обіймав з 2020 ро­ку, відповідав за роз­виток ін­фраструк­ту­ри та про­єк­тно-ін­вести­цій­ної ді­яль­нос­ті.

За інформацією місцевих [2] ЗМІ, найбільше питань до Артура Мовсісяна виникало через конфлікт інтересів. Його батько Врам Мовсісян - депутат Хмельницької обласної ради, якому належить ПП «МВМ-13», систематично виграє всі тендери на ремонт доріг, а тепер ще й будівництва ліфта у Шепетівській лікарні за майже 2 мільйона гривень [3]. Також обурила шепетівчан й реконструкція клумби перед міською радою.

Як повідомляв [4] ХМ-ІНСАЙД, це підприємство відсудило у громади понад 600 тисяч гривень.

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/09/ea29ebfb-7a5b-4def-afbd-c4c72789ef90.jpeg

[2] https://shepetivka.com.ua/novyny/podii/9213-artur-movsisian-zvilnyvsia-z-posady-zastupnyka-miskoho-holovy-shepetivky.html

[3] https://www.xm-inside.com/news/na-lift-dlya-shepetivskoyi-likarni-uryad-vydilyv-ponad-2-mln-grn/

[4] https://www.xm-inside.com/news/pidpryyemstvo-deputata-hmelnyczkoyi-oblrady-vidsudylo-u-gromady-ponad-600-tysyach-gryven/