Вихованці Нетішинської спортшколи вибороли призові місця у змаганнях з плавання

Юні нетішинські плавці привезли низку нагород із Відкритого чемпіонату КДЮСШ ВП РАЕС, що відбувся з нагоди Дня фізкультури і спорту 11 вересня у м. Вараш. Про це повідомила Хмельницька АЕС на своїй сторінці у фейсбуці.

Тренер Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС Анатолій Олійник зазначив:

— Незважаючи на тривалу перерву в тренуваннях, а тренуємося всього тиждень, наша команда гідно представила себе у місті-супутнику Рівненської АЕС Вараші. Наші спортсмени показали бійцівські якості та характер, що відобразилося у підсумку по закінченні змагань.

Серед дітей 2011 р. н. Ткаченко Дана здобула перемогу на дистанції 50 м брасом. Також у скарбничці нагород Дани медаль за третє місце у 50-метрівці батерфляєм. Дорош Тимур піднявся на третю сходинку п’єдисталу на дистанції 50 м брасом.

Кращими серед дітей 2010 р. н. стали Лозінський Олександр у запливах на 50 м вільним стилем та 50 м батерфляєм, а Власюк Вадим — 50 м на спині. Срібні медалі здобули Єськов Станіслав (50 м вільним стилем), Руденко Любомир (50 м на спині).

Житовоз Тимур відзначився серед плавців 2009 р.н.: 1-ші місця на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м стилем батерфляй. У Левицького Дмитра найвища нагорода у запливі на 50 м на спині, а третє місце у цій категорії здобув Уланов Ілля.

Серед спортсменів 2008 р. н. друге місце на п’ятдесятиметрівці брасом посів Чупилка Євген.

Гарні результати продемонстрували й спортсмени 2007–2006 р.н. Цаковський Денис найшвидше здолав 50 м батерфляєм та став другим на дистанції у 50 м на спині, Прітула Артем посів третю позицію у цій категорії. У запливі на 50 м брасом третє місце у Корчевського Андрія.

За результатами змагань найкращими спортсменами команди стали Лозінський Олександр та Житовоз Тимур.

Вітаємо спортсменів Нетішинської КДЮСШ ППО Хмельницької АЕС із чудовим початком тренувального року! Попереду нові старти і нові досягнення!