Засновник підприємств у Шепетівському районі став лауреатом «Гордість нації»

Церемонія нагородження у рамках національного проєкту «Гордість нації» відбулася у Києві 10 вересня. Серед лауреатів меценати, благодійники, політичні діячі, працівники культури та освітяни.

Голова правління Golden Tile Ceramic Group, член Президії Ради ФРУ Валентин Шеветовський став лауреатом Національного проекту «Гордість нації». Саме підприємства цієї керамічної групи розташовані у Михайлюцькій територіальній громаді та Полонному Шепетівського району. Їх засновником є Валентин Шеветовський. «Пишаємось, що серед таких українців цьогоріч був відзначений і Валентин Валентинович. Людина слова і діла, який щодня робить неможливе не заради власного успіху, а заради того, щоб про Україну знали і чули в усіх куточках світу», — зазначають у Golden Tile Ceramic Group. Також цьогоріч на Шепетівщині за сприяння засновника Валентина Шеветовського, до костелу Святої Анни, що у місті Полонному, привезено та подаровано реліквії І ступеня св. Іоанна Павла ІІ. Минулоріч, відповідно до Указу Президента України № 608/2020, Валентину Шеветовському — докторові філософії, директорові товариства з обмеженою відповідальністю «Керамічна група «Голден Тайл» — присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2020 року. А саме за роботу «Прогресивні будівельні конструктивні системи та технології їх зведення». Довідково

Національний проєкт «Гордість нації» щороку презентує суспільству кращих представників українського народу, їх здобутки та заслуги, об’єднує людей, що творять історію, які своєю щоденною працею змінюють світ та нашу країну на краще.