Хмельницька обласна прокуратура купила газ по 31,5 грн/куб

Незалежний громадський портал

Хмельницька обласна прокуратура за результатами тендера уклала договір із львівським ТОВ "Газенерго трейд" на закупівлю природного газу загальною вартістю 885,9 тис. грн.

Про це повідомляється у системі "Прозорро".

За умовами договору прокуратура придбає до кінця поточного року 28,1 тис./куб. м блакитного палива. Його направлять на опалення 12 адміністративних приміщень відомства на території області. Отже, куб газу виходить 31,5 грн.

Тендерний комітет відхилив пропозицію іншого учасника ТОВ "Новарт" (880 тис. грн), бо останнє не надало гарантійного листа.

Що цікаво: у вересні облпрокуратура скасувала "газовий" тендер, оскільки зросла очікувана вартість предмета закупівлі за одиницю на ринку. Тоді прокуратура розраховували вкластися у 900 тис. грн, щоб придбати 45 тис./куб. м (виходило 20 грн за куб).

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Газенерго трейд" зареєстровано у лютому 2019 року. Засновником і власником є мешканка села Зарічне Львівської області Ірина Кугукова.

Як писав НГП, 11 жовтня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій визнала надзвичайною ситуацією техногенного характеру регіонального рівня через припинення газопостачання школам та лікарням.

У документі зазначено, що з 1 жовтня припинено постачання природного газу бюджетним установам області внаслідок чого порушено нормальні умови життєдіяльності населення в закладах освіти (близько 5 тис. осіб), соціальної сфери (2 тис. осіб), охорони здоров’я (3 тис. осіб).