Податківці Хмельниччини назвали найбільших боржників серед підприємств

ХМ-ІНСАЙД

На Хмельниччині податковий борг до бюджетів усіх рівнів становить 563 мільйони гривень. Дві третіх із цієї суми боргують юридичні особи. Такі дані оприлюднили в управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Хмельницькій області.

Податковою службою Хмельниччини вжитими заходами до початку року податковий борг до зведеного бюджету зменшено майже на 120 мільйонів гривень, зокрема, за вересень заборгованість із платежів зменшено на 1 мільйон гривень.

Попри найбільшу суму боргу кількість юридичних осіб, які не погасили свої зобов’язання перед бюджетом, становить 1104 одиниці.

«Найбільшими податковими боржниками в області є підприємства: КЕВ м. Хмельницький [1], ДП «Нігинський кар’єр», ДП НТК «Завод точної механіки», Шепетівський військовий лісгосп ДП «Івано-Франківський військовий ліс промкомбінат», Деражнянське СФГ «Промінь», КЕВ м. Чернівці, Підприємство споживчої кооперації «Господарник», ПРАТ «Шепетівське АТП 16807», КП «Цивільжитлобуд», ДП ДГ «Проскурівка» МІП ім. В.М. Ремесла НААН», - інформували в ДПС.

Наголосили, що розміщення такої інформації передбачено статтею 35 Податкового кодексу та нагадали про необхідність погашення заборгованості до бюджету. Як крайній захід, податковий борг підлягає стягненню за рішенням суду виконавчою службою.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, на 74 мільйони гривень перевиконано бюджет [2] Хмельниччини: куди спрямують гроші.

[1] https://www.xm-inside.com/news/na-hmelnychchyni-eksposadovczya-kev-pidozryuyut-u-bezdiyalnosti-vijskovoyi-vlady-zi-zbytkamy-derzhavi-na-ponad-2-mln-grn/

[2] https://www.xm-inside.com/news/na-74-mln-grn-perevykonano-byudzhet-hmelnychchyny-kudy-spryamuyut-groshi-foto/