Більше 500 млн грн податків боргують підприємства Хмельниччині

depo.ua

В області найбільші суми податкового боргу мають юридичні особи, повідомили DEpo.Хмельницький в пресслужбі ДПС області.

За інформацією управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Хмельницькій області, на сьогодні податковий борг до бюджетів усіх рівнів становить 563 млн грн. Дві третіх із цієї суми боргують юридичні особи.

За рахунок вжитих заходів до початку поточного року податковий борг до зведеного бюджету зменшено майже на 120 млн грн, зокрема за вересень заборгованість по платежах до бюджету зменшено на мільйон гривень.

Загальна кількість боржників, а окрім юридичних осіб - це фізичні особи та підприємці, по області становить понад 80 тисяч. Показово, що попри найбільшу суму боргу кількість юридичних осіб, які не погасили свої зобов’язання перед бюджетом становить 1 104 одиниці.

Найбільшими податковими боржниками в області є наступні підприємства: КЕВ м. Хмельницький, ДП "Нігинський кар’єр", ДП НТК "Завод точної механіки", Шепетівський військовий лісгосп ДП "Івано-Франківський військовий ліс промкомбінат", Деражнянське СФГ "Промінь", КЕВ м Чернівці, Підприємство споживчої кооперації "Господарник", ПРАТ "Шепетівське АТП 16807", КП "Цивільжитлобуд", ДП ДГ "Проскурівка" МІП ім. В.М. Ремесла НААН".

"Як крайній захід податковий борг підлягає стягненню за рішенням суду виконавчою службою, "- зазначають податківці.

Нагадаємо, на Хмельниччині платники єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів 746 млн грн.