Усі навчальні заклади Шепетівки, окрім двох дитсадків, йдуть на дистанційку, але не через COVID-19

День за днем

Вже після тривалих святкових вихідних, із понеділка, 18 жовтня, усі навчальні та майже усі дошкільні заклади міста Шепетівки переходять на дистанційну форму навчання. Усе це — через відсутність газопостачання та, відповідно, низький температурний режим у приміщеннях.

Наразі ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу для установ, організацій та комунальних неприбуткових підприємств, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів на осінньо-зимовий період 2021–2022 років та подальшим виникненням загрози життю і здоров’ю населення області, значних матеріальних збитків, відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України, обласна комісія ТЕБ і НС визнала надзвичайною ситуацією.

— Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», враховуючи невідповідність температури в приміщеннях, передбаченої вимогами Санітарних регламентів для закладів освіти, з метою збереження здоров’я дітей та працівників, керівникам закладів загальної середньої дошкільної освіти (крім ДНЗ № 8 та № 10), позашкільної освіти, МНВК буде організовано освітній процес у дистанційній формі з 18 по 31 жовтня включно, — розповіла для «День за днем» заступниця міського голови Галина Безкоровайна. — Відповідний наказ незабаром вже буде надіслано закладам освіти.

Працюватимуть у звичайному режимі для забезпечення потреб батьків, як чергові, лише два заклади дошкільної світи.

— Це — дитсадок «Михайлик» (ДНЗ № 10 — біля санстанції. — Авт.). Опалення у ньому не залежить від газопостачання, — пояснила для «День за днем» Галина Григорівна. — Він додатково зможе прийняти 50 дітей. Окрім того, як черговий садочок, працюватиме ще й «Калинонька» (ДНЗ № 8, що біля залізничного вокзалу — Авт.).

Загалом, у Шепетівській ТГ без змін працюватимуть Плесенська ЗОШ та Пліщинська гімназія, а також Плесенський та Пліщинський ЗДО.

Любов Гончарук

Фото ілюстративне