Школи, лікарні та заклади бюджетної сфери будуть забезпечені теплом, – Гамалій

depo.ua

Хмельниччина готова до опалювального сезону. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій.

За словами очільника області, опалювальний сезон на Хмельниччині пройде стало, а бюджетні заклади будуть забезпечені блакитним паливом, інформує Depo.Хмельницький.

Як написав обласний очільник, до 15 жовтня НАК "Нафтогаз України" готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

"Нагадаю, тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні для населення залишаться на рівні попереднього року. На минулому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад за ініціативою президента підписано меморандум про це між Кабміном, НАК "Нафтогаз України" та місцевими громадами. Ціна на газ для потреб населення – 7,42 грн, для соціальної сфери – 16,8 грн. Газу у сховищах удосталь.", – додав Сергій Гамалій

Нагадаємо, днями на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ та НС очільники області повідомили про фактично відсутнє постачання природного газу для установ, організацій та комунальних неприбуткових підприємств, що фінансуються з державного або місцевого бюджетів на осінньо-зимовий період 2021/2022 років