На Хмельниччині відбулись національно-патріотичні змагання "Незламні"

UA: Cуспільне мовлення

У рамках відзначення Дня захисника України, та Українського козацтва у Шепетівці на Хмельниччині відбулись національно-патріотичні змагання "Незламні". Про це повідомляє пресслужба Шепетівської міської ради.

За їхньою інформацією, участі в змаганнях взяли збірні команди загальноосвітніх навчальних закладів міста, представники громадських організацій та позашкільних спортивних закладів. Склад команди: 5 спортсменів незалежно від статі, віком до 18 років.

"У ході змагань команди представили свої візитівки. Відбулись майстер-клас від громадської організації з медичної підготовки — надання долікарської допомоги та показовий виступ тактичних дій підрозділу в бою Шепетівського навчально-виховного комплексу №3. Продовжився захід комбінованою військово-спортивною естафетою. Кожен учасник команди мав подолати дистанцію 400 метрів з п’ятьма завданнями та передати естафету наступному учаснику команди. Перемогу здобула команда, яка найшвидше подолала дистанцію", - йдеться у повідомлені пресслужби.

Команди, які посіли 1-3 місця були нагороджені грамотами та кубками. Усі учасники заходу отримали дипломи, медалі та інші подарунки:

1 місце Команда "Несамовиті орли" Шепетівський НВК № 3; 2 місце Команда Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету — Студентські соколи; 3 місце команда Шепетівського медичного коледжу "Медикамент"; Читайте також На хмельничанина, який знімав відео у формі поліцейського, склали адмінпротокол