Хмельницька обласна служба зайнятості працевлаштувала 151 учасника АТО/ООС

День за днем

Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на риноку праці бійців АТО/ООС.

Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема: консультують та сприяють у пошуку роботи;

направляють на громадські або інші роботи тимчасового характеру;

організовують професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації;

допомагають відкрити власну справу — організувати підприємницьку діяльність;

надають профорієнтаційні послуги тощо. За статистичними даними Хмельницької обласної служби зайнятості на обліку з січня по жовтень 2021 року перебувало 884 безробітних із числа учасників АТО/ООС, забезпечено роботою — 151 особа. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у переробній промисловості — 21,7 %, у державному управлінні й обороні — 20,3 %, оптовій та роздрібній торгівлі, у сфері будівництва — 13 %, у сільському, лісовому та рибному господарствах — 10,1 %.

З початку року за направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 6 учасників АТО. У тимчасових і громадських роботах брали участь 13 безробітних — демобілізованих військовослужбовців. Одноразовою допомогою на відкриття власної справи скористалися 2 учасника АТО.

Станом на 1 жовтня кількість зареєстрованих безробітних становила 10,4 тис.осіб, в тому числі 316 військовослужбовців — учасників АТО/ООС.

Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості