Створюємо ліси разом: На Хмельниччині до маштабної акції долучилося уже майже сімсот людей

depo.ua

Підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства заздалегідь готуються до проведення громадських акцій. Не стала винятком і цьогорічна акція Держлісагентства "Створюємо ліси разом", передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби відомства.

Тільки за перших десять днів лісівники організували 26 різноманітних заходів, у яких взяло участь 653 чоловіки. За перших десять днів акції посаджено 53,6 тисячі сіянців та саджанців.

Розпочали із зустрічей з школярами, студентами, з екскурсій на лісові розсадники, пресконференцій, на яких детально йшлося про мету та завдання акції. Особливо багато зроблено працівниками Славутського лісгоспу, які побували у сімох школах, центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді в Нетішині. Чимало цікавих заходів на рахунку Національного природного парку "Мале Полісся", Старокостянтинівського, Ізяславського, Ярмолинецького та інших лісгоспів.

Низка підприємств організувала учнів на збір жолудів. Звичайно, найголовніше – це садіння лісу. Поки погодні умови не дозволяють проводити його повсюдно, але шість лісгоспів вже розпочали посадку з участю школярів, громадськості, представників влади, журналістів.

Нагадаємо, днями учням на Ізяславщині провели відкритий урок на свіжому повітрі.