На Хмельниччині відновлено очне навчання, на «дистанційці» лише окремі класи, – Сергій Ткачук

ХМ-ІНСАЙД

У Хмельницькій області антиковідною вакциною щеплено близько 99% працівників закладів освіти. За цим показником регіон – серед лідерів в Україні. Відтак в усіх навчальних закладах відновлено очне навчання.

Про це сьогодні, 23 листопада, на брифінгу повідомив заступник голови ОДА Сергій Ткачук.

За його словами, згідно із листом Міносвіти, від учора, 22 листопада, усі навчальні заклади мають працювати в очному режимі. Наразі на Хмельниччині в онлайн переведено лише окремі класи, де зареєстровано випадки захворювання на COVID-19, з метою дотримання режиму самоізоляції.

Сергій Ткачук також зауважив, що серед працівників закладів дошкільної освіти вакциновано 98%, серед закладів передвищої освіти – 94%, а найменше щеплення отримали працівники вишів – 87%.

«Загалом від виконання обов’язків було відсторонено 202 працівники закладів освіти. На сьогодні їх кількість становить 194 особи, інші вирішили вакцинуватися», - сказав посадовець.

Він також констатував, що в області зроблено понад 694 тисяч щеплень, більше 295 тисяч мешканців краю уже завершили вакцинацію. Вакцини достатньо, а єдиним постійним протипоказом до щеплення є виникнення анафілактичного шоку при введенні першої дози, решта протипоказів - тимчасові.