Твір поліцейської із Шепетівщини увійшов до міжнародної літературної збірки

ХМ-ІНСАЙД

Перший прозовий твір майора з Шепетівського райуправління поліції Тетяни Волошиної увійшов до збірки есе і новел фіналістів та переможців Міжнародного літературного конкурсу «WorkStory» з 16 країн світу.
Поліцейська Тетяна Волошина - знана не лише на Хмельниччині, а в Україні поетеса, наголошують в РУП.
Десять років правоохоронної кар'єри присвятила роботі слідчого. Також працювала ювенальним інспектором та патрульним. А ще вона - любляча дружина та чудова мати.

«Між поліцейськими буднями Тетяна Вікторівна пише вірші. У її доробку декілька поетичних збірок, перемоги у літературних конкурсах, авторка українських пісень», - зазначають її колеги.

Наразі пані майор у декретній відпустці, виховує сина. Та думки про улюблену роботу не полишають. Про це свідчить її нещодавня, до речі, перша новела в прозі, присвячена будням слідчого. «Іродів день» - саме таку назву має новела, яка увійшла до збірки Міжнародного літературного конкурсу «WorkStory».

[1]
Інформаційне агентство ХМ-ІНСАЙД бажає подальших творчих злетів Тетяні Волошиній, адже нашому виданню також пощастило співпрацювати з поетесою.
На замовлення редакції, за ініціативи батьків маленьких хмельничан, Тетяна Волошина написала слова до кавер-версії музичної подяки всім медичним працівникам нашого краю. Ця пісня стала своєрідним символом під час урочистостей, присвячених медикам Хмельниччини.

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/11/b8a4fa62-5e8a-481a-a76f-2ea23afa5e4a.jpeg