У Хмельницькому з'являться електроні проїзні для школярів та студентів

UA: Cуспільне мовлення

З 1 січня 2022 року у Хмельницькому студенти та учні матимуть можливість користуватися електронним проїзним в електричному громадському транспорті міста. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, обов’язкова умова – наявність учнівського або студентського квитка.

"Якщо дитина користується тролейбусом двічі на день, за 22 дні батьки змушені витратити 264 гривень готівкою. А якщо дитина відвідує гуртки і користується тролейбусом ще більше, то щомісяця треба витратити понад 300 гривень з сімейного бюджету. Фактично, придбавши проїзний, є можливість економити до 70%", - розповів Микола Ваврищук.

Додає, наразі вартість місячного проїзного на тролейбус для школяра у Хмельницькому складає 85 гривень, для студента – 110.

Посадовець зазначив, що декілька переваг електронного шкільного та студентського проїзного квитка:

не потрібно щомісяця купувати новий (картонний), лише поповнювати на визначену суму через додаток або в одному із 330 терміналів у місті; в мобільному додатку батьки матимуть можливість контролювати переміщення дитини в тролейбусах; купити квиток можна буде у майже 30 локаціях.

За інформацією Миколи Ваврищука, користуватися паперовим проїзним можна буде до 1 квітня 2022 року.

Що відомо У Хмельницькому підвищать вартість проїзду та переведуть пасажирів на електронні квитки. У Хмельницькому з 1 травня планують запровадити систему електронного квитка для усіх громадян. Усі розрахунки в громадському транспорті будуть здійснювати через електронну картку. Про це 19 березня 2021 року під час брифінгу розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук. У Хмельницькому планують збільшити вартість тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування. Крім того, вартість проїзду відрізнятиметься при безготівковому та готівковому розрахунках.

Де можна придбати е-квиток:

зупинка «Кармелюка» зупинка «вул. Довженка кінцева» (висадка пасажирів) зупинка «вул. Гальчевського» зупинка «Міська лікарня» зупинка «Костел» проспект Миру зупинка «Олімпійська» зупинка «Південно-Західні тепломережі» зупинка «Педагогічна академія» зупинка «Гречани кінцева» (кінцева зупинка тролейбуса) зупинка «Філармонія» зупинка «Заготзерно»

В магазинах «Ваш партнер» за адресами:

вул. Чорновола, 7 вул. Героїв Майдану, 54 вул. Проскурівського підпілля, 46 вул. Проскурівська, 109 проспект Миру, 109 А (Зупинка «Автостанція № 1»)

Місця продажу преси ТОВ «ВСЕСВІТ»

на розі Проспекту Миру – вул. Панаса Мирного вул.Соборна,43 поблизу магазину «Економ» вул. Кам’янецька, зупинка «Пам’яті Героїв» вул. Проскурівська, 16 «Променад Олександрівський» на розі вул. Грушевського – Проскурівської Майдан Незалежності вул. Кам’янецька, поблизу магазину «Вікторія» вул. Гарнізонна, поблизу магазину «Контакт» на розі вул. Вайсера – Соборної вул. Кам’янецька, поблизу зупинки «Торгівельний центр» проспект Миру, поблизу магазину «Вінницький» вул. Шевченка, 99 зупинка «Автостанція № 2» вул. Курчатова, 1 зупинка «Олімпійська» вул. Подільська, поблизу Поліклініки № 1 вул. Пілотська, зупинка «Обласна лікарня»