На Шепетівщині суд виніс вирок за незаконне придбання та зберігання канабісу

Хмельницький TIMES

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним молодика за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене протягом року після засудження за цією статтею) та призначив йому остаточне покарання – 2 роки 2 місяці позбавлення волі, проте звільнив від його відбування з випробуванням на 1 рік 6 місяців іспитового строку.

21-річний уродженець Кіровоградщини проходить військову службу за контрактом у військовій частині Шепетівки на посаді пожежника. Цьогоріч у вересні він незаконно купив канабіс через телеграм-канал, наркотичний засіб зберігав без мети збуту для власного споживання за місцем тимчасового проживання.

Чоловік перебував у полі зору правоохоронців, так як раніше вже притягувався до відповідальності за зберігання психотропних речовин. Більше того, він розповів колегам по службі про свою незаконну покупку. Під час санкціонованого обшуку у помешканні військовослужбовця правоохоронці виявили та вилучили 8,786 г канабісу, металевий пристрій для подрібнення та вживання наркотиків.

Наразі молодик проходить медичне лікування від наркозалежності та перебуває під наглядом командира військової частини.

Нагляд за поведінкою обвинуваченого суд поклав на командира військової частини.