Підприємець Хмельниччини отримав умовний термін за насильство щодо журналістки

Телеканал TV7 +

Також засудженому потрібно сплатити 20 тисяч гривень моральної шкоди. Про це повідомляють у пресслужбі Національної поліції Хмельницької області.

«Старокостянтинівський районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) КК України. Засудженому визначили покарання у вигляді 2 років позбавлення волі, звільнивши від реального відбування покарання з випробуванням. Також чоловіка зобов’язали відшкодувати потерпілій моральну шкоду», – повідомляють у поліції.

Інцидент трапився у березні 2020 року. Як повідомляє ye.ua, журналістка каналу «NEWSONE» Тетяна Сивоконь разом із оператором знімала сюжет у м.Красилові про перебіг карантину. Кореспондентка досліджувала стан торгівлі медичними масками та засобами індивідуального захисту в одному із торгових центрів міста. Взявши упаковку медичних масок із цінником, журналістка попросила показати відповідні документи на них. Проте власник магазину сказав, що маски не продаються. Кореспондентка одразу зателефонувала у поліцію. Після цього засуджений схопив жінку за руку, стиснув пальці та вихопив товар із рук. Внаслідок нанесених тілесних ушкоджень, на руці потерпілої стався крововилив, а також розтягнулися зв’язки міжфалангових суглобів пальців.

Порушник отримав умовний термін, а також йому потрібно сплатити 20 тисяч гривень моральної шкоди. Половину суми засуджений сплатив ще під час розслідування.

Нагадаємо, нещодавно у Хмельницькому напали на журналістку Альону Березу. Активістку облили невідомою речовиною.