В Ізяславі облаштували тротуарів на пів мільйона гривень

День за днем

Поки сприятливі погодні умови поряд з капітальним ремонтом автошляхів в Ізяславі ведуться ремонтні роботи з оновлення пішохідних зон з обов’язковим облаштуванням з’їздів для маломобільних груп населення.

Цього року за рахунок місцевого бюджету (500 тис. грн) продовжено ремонт тротуару по вул. Миколи Микитюка. І таким чином в процесі ремонтних робіт вкладено 420 м² бруківки, встановлено 192 погонних метра дорожнього бортового каменю та 406 погонних метрів тротуарних бордюрів.

Крім того, в рамках реалізації проєкту «Капітальний ремонт вулиці Незалежності» за кошти Державного фонду регіонального розвитку облаштовується тротуар по всій протяжності вулиці. Загалом заплановано викласти бруківкою тротуари загальною площею майже 6200 м², а також 3 підвищені пішохідні переходи.

Слід зазначити, що частину тротуару по вул. Незалежності, а саме від кільця до магазину «Ювелірний світ», буде відремонтовано в рамках соціального партнерства міської ради з ТОВ «Трансбуд».

Відповідні роботи будуть продовжені й в наступному році, в тому числі, й в сільських населених пунктах. Бо переважна частина пішохідних зон знаходиться у незадовільному стані. А для пішоходів досить важливо, щоб вони відповідали вимогам сьогодення, і, перш за все, забезпечували безпеку при пересуванні ними.

Також, що не менш важливо, поряд з ремонтом тротуарів буде продовжено влаштування. так званих, зелених зони на ділянках проведених робіт.