У Нетішині для школярів побудували спортивний майданчик зі штучним покриттям

День за днем

Наближається до завершення будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у міні-футбол на території Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, яке здійснюється на підставі укладеного між Управлінням капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради та ФОП Гловацьким В. В. договору підряду.

Загальний розмір спортивного майданчика становить 24 × 46 м. Розмір футбольного поля — 22 × 44 м. Розмір розмітки футбольного поля 20 × 40 м. Покриття футбольного поля — штучна трава.

Водовідведення з ігрового поля забезпечується природним шляхом крізь матеріал покриття у ґрунт із забезпеченням необхідних ухилів поверхні покриття.

Додатково влаштовується бетонна основа під трибуну та встановлюються глядацькі трибуни на 22 місця.

Навколо футбольного поля влаштовується огорожа висотою 4 м зі зварної сітки (типу «Пром»).

На підставі світлотехнічного розрахунку освітленості майданчика передбачено влаштування на чотирьох опорах по два прожектори освітлення.

Для забезпечення доступу на ігрове поле встановлюється дві хвіртки шириною 1 м кожна та розпашні ворота з протилежної сторони шириною 3 м.

Прийняті в проєкті рішення забезпечують надійну експлуатацію об’єкта при умові дотримання техніки безпеки та правил його експлуатації (що особливо актуально для покриття із штучної трави).

Нагадаємо, уторік у Шепетівці відкрили другий спортивний майданчик.