Городок розпочав підготовку до зимових свят

depo.ua

Місто починає готуватися до Різдвяних свят, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Городок.Сіty.

За словами першого заступника міського голови Артура Косінського, 19 грудня, у День Святого Миколая традиційно відбудеться урочисте відкриття головної ялинки міста. Крім цього, для городоччан готують чимало приємних сюрпризів.

Один із них — святковий тунель. Нові арки почали встановлювати 24 листопада на центральній площі. Одну — при вході на площу з боку вулиці Грушевського, іншу — при вході на вулицю Чкалова. Самі арки будуть прикрашені світлодіодним дюралайтом. На всі арки використають 400 метрів світлодіодного дюралайту.

"Таким чином утвориться гарний святковий тунель. До речі, ця ідея належить місцевому підприємцю. Він її запропонував, профінансував і втілив у життя," - зазначає посадовець.

Окрім того, у День Святого Миколая на центральній площі міста планують перегляд мультфільму просто неба з нового LED-екрану, який цьогоріч придбали за кошти із місцевого бюджету.

Нагадаємо, у Хмельницькому ще з минулого тижня встановлюють новорічну ялинку. Як і минулі роки, головна лісова красуня розміститься на майданчику біля кінотеатру ім.Шевченка.