На Хмельниччині суд розбиратиметься з 255 га земель ландшафтного парку

depo.ua

Заповідник "Мальованка" створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання біологічного та ландшафтного різноманіття Малого Полісся та входить до об’єктів Смарагдової мережі України.

Шепетівська окружна прокуратура заявила позовні вимоги про скасування державної реєстрації земельної ділянки площею 255 га, яка розташована у межах регіонального ландшафтного парку, повідомили Depo.Хмельницький в пресслужбі облпрокуратури.

Ділянка надана Шепетівському районному спеціалізованому лісокомунальному підприємству для ведення лісового господарства. Однак, відомості про неї внесено до Державного земельного кадастру як про земельну ділянку сільськогосподарського призначення.Вартість землі становить понад 13 млн грн.

"Вказана обставина створює передумови для незаконного розпорядження землями зазначеного регіонального ландшафтного парку" - зазначив керівник Шепетівської окружної прокуратури Роман Олійник.

Нагадаємо, торік прокурори вимагали повернути 167 га землі парку "Мальованка", які віддали приватникам. Територія входить до об’єктів Смарагдової мережі України та підпадає під охорону Конвенції про охорону дикої флори та фауни та природних середовищ існування в Європі