У Симчишина об’єднують “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні тепломережі”. Що далі?

Незалежний громадський портал

На сайті Хмельницької міської ради 13 січня з'явився проєкт рішення виконкому про внесення на розгляд сесії ради пропозиції щодо припинення комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» шляхом приєднання до міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго».

У тексті проєкту сказано, що після припинення діяльності КП «Південно-Західні тепломережі», «Хмельницьктеплокомуненерго» стане правонаступником усього майна, прав та обов'язків цього підприємства.

Крім цього, утворюється комісія з припинення комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі». Її очолить багаторічний директор «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій.

Ініціатором злиття двох теплокомунальних підприємств міста виступило управління комунальної інфраструктури. На думку управління, це дозволить вдосконалити роботу комунальних підприємств, засновником яких є Хмельницька міська рада, а також посилить контроль за їх діяльністю, оптимізацією ресурсів, ефективним та раціональним витрачанням коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади.

Як писав НГП, наприкінці грудня 2021-го міський голова Олександр Симчиниш заявив, що після завершення опалювального сезону, відбудеться об’єднання двох теплопостачальних підприємств Хмельницького – “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні тепломережі”.