Велике будівництво-2022: На Хмельниччині планують лікарні, вертолітний майданчик і ще низку об'єктів

depo.ua

Заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Ткачук провів брифінг, присвячений питанню реалізації програми Президента України "Велике будівництво", передає Depo.Хмельницький.

Окрім продовження ремонту доріг державного значення, на території області зводитимуться й інші об'єкти соціальної сфери. Хмельницька обласна дитяча лікарня перейшла з фінансування ДФРР до програми відновлення обласних лікарень. В рамках цієї ж програми буде здійснено оновлення і Хмельницької обласної лікарні. Крім того, в обласній дитячій лікарні модернізують чинний корпус, а в обласній лікарні поступово відновлюватимуть всю територію та корпуси, в тому числі в концепції передбачена санавіація і вертолітній майданчик. Відновлення обласних лікарень відповідно до концепції має бути завершене 2023 році.

У рамках програми "Велике будівництво" триває будівництво Палацу спорту у м.Хмельницький. У зв’язку зі зміною вимог до об’єкта та розширенням кількості видів спорту було здійснено коригування проектно-кошторисної документації. За державної підтримки об’єкт планується завершити у 2022 році.

Також у 2022 році передбачено будівництво урбан-парку і льодової арени в Хмельницькому. Зараз триває розробка проектно-кошторисної документації.

До того ж, уже затверджений перелік об’єктів, які включені до програми "Велике будівництво" у 2022 році: 5 освітніх закладів, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів. Частина з них фінансуватиметься коштом коштів ДФРР (передбачено на 2022 рік понад 200 млн грн), а загальна кошторисна вартість цих 15 об’єктів становить 773 млн грн, тому дані об’єкти будуть фінансуватися шляхом інших інфраструктурних субвенцій або інших джерел фінансування.

Нагадаємо, область посідає друге місце серед усіх областей України за темпами відновлення доріг державного значення.