Пів сотні фото експонують у Хмельницькому на експозиції "Українська світлина" (ФОТО)

depo.ua

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрили виставку фотоконкурсу №1 "Українська світлина". Представлена експозиція налічує 51 світлину.

Організаторами мистецького турніру є творча спілка "Спілка фотохудожників Закарпаття" та Хмельницький музей-студія фотомистецтва у рамках презентації "Української фотографічної платформи", створеної за фінансової підтримки Українського культурного фонду, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби мерії.

На розгляд журі надійшло 569 фотографій 56 авторів із різних регіонів України, серед учасників роботи трьох хмельничан: Сергія Зиська, Сергія Успаленка та Олександра Соленцова.

Журі відзначило 16 робіт, які отримали нагороди. Серед переможців і хмельничанин Олександр Соленцов, який здобув перемогу у номінації "Пам'ятки історії, культури, архітектури та містобудування України".

Насолодитися прекрасними краєвидами та цікавими фото нашої країни можна до 1 лютого цього року.

Нагадаємо, минулого місяця виставка живопису та графіки пленерних робіт архітекторів членів Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України експонували в Кам'янці.