На Хмельниччині вирує негода: куди звертатись в разі аварійної ситуації?

Хмельницький TIMES

Погодна ситуація у Хмельницькій області погіршилась. Пориви вітру, які місцями сягають 25-27 м/с спричинили чимало клопоту жителям краю.

Минулої доби, 14 січня, рятувальники 13 разів залучалися до ліквідації наслідків негоди. Внаслідок сильного вітру були повалені дерева в окремих районах області. Загалом на ліквідацію наслідків негоди від ДСНС залучалося 11 одиниць техніки та 39 рятувальників. На щастя, внаслідок негоди травмованих та загиблих не було.


Також, внаслідок таких несприятливих факторів зростає ймовірність пошкодження повітряних ліній електропередачі. Відсутність електропостачання фіксують у різних куточках області.

У “Хмельницькобенерго” нагадують, якщо ви стали свідком пошкодження лінії електропередачі або падіння дерев чи гілля на лінії, терміново зателефонуйте до Кол-центру АТ «Хмельницькобленерго» за номерами:

Також ви можете зателефонувати до управління ДСНС за номером 101 чи до місцевих органів влади.

Нагадуємо: до місця пошкодження лінії електропередачі не можна наближатися ближче ніж на 8 метрів. В жодному випадку не намагайтеся самотужки усунути аварію або наблизитися до місця пошкодження. Необережність та нехтування правилами безпеки можуть призвести до ураження електричним струмом.