Користувачам мережі показали як тренуються хмельницькі нацгвардійці (фото)

Хмельницький TIMES

Три дні хмельницькі нацгвардійці удосконалювали військові знання та навички в умовах, наближених до бойових. У військовій частині 3053 Національної гвардії України відбулось комплексне тренування з бойової готовності у складі військової частини.

Основною метою тренувань була перевірка готовності особового складу, озброєння та військової техніки до виконання поставлених завдань.

«Завдяки цим заняттям військовослужбовці практично відпрацьовують алгоритм дій при приведенні військової частини у бойову готовність, командири підрозділів закріплюють навички в організації управління підпорядкованими підрозділами, а також визначають правильність дій особового складу», – зазначає перший заступник командира – начальник штабу майор Максим Собчук.

У ході комплексних тренувань відпрацювалася злагодженість підрозділів при виконанні дій при отриманні сигналу щодо приведення частини у вищі ступені бойової готовності, перевірялася реальність визначених термінів виконання заходів плану та виходу сил й засобів з пункту постійної дислокації у визначений район зосередження та виконання завдань за призначенням.


Такі заняття дають можливість підтримувати високий рівень бойової готовності кожного з гвардійців, підвищити злагодженість дій підрозділів, що є необхідною умовою для виконання бійцями своїх функцій, а також готовності військової частини до виконання завдань за призначенням.